altJste příliš vytíženi na to, abyste cestovali za fotografem? Máte potíž nalézt termín a čas tak, abyste se sešli jako celá rodina v otevíracích hodinách fotografů ve vašem okolí?

Pořídili byste rádi fotky čerstvě narozeného miminka, ale nechcete ho vláčet autem z pohodlí domova? Pak je právě pro vás určena služba mobilního ateliéru!

Jediné, co musíte udělat, je:

- domluvit si termín na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či na telefonu 737 243 997

- zajistit vnitřní prostor s jednou či dvěma 220V zásuvkami

Prostor nemusí být nijak zařízen, důležitá je možnost zaclonit okna (žaluzie, závěsy) alespoň na jedné straně. Rozměry pak záleží na tom, co chcete fotografovat: - portrét, dvojice, rodiče s miminkem – 3 x 4 metry - celá postava, vícečlenné skupinky – 5 x 4 metry Vše ostatní již zařídím já! Počítejte s tím, že focení může trvat od 30ti minut do jedné hodiny i více. Obecně je focení dětí nad jeden rok časově náročnější, protože je nutné práci často přerušovat a někdy i čekat na to správné rozpoložení. Stavba a složení ateliéru potrvá cca 2 x 30 minut.

 

mobil01
mobil02
mobil03
mobil04
mobil05
mobil06
mobil07
mobil08
mobil09
mobil10
mobil11
mobil12
mobil13
mobil14

PARTNEŘI

  • Kodak
  • omt group_rgb_ozdobna
  • vsemivjemy
  • maminy cup 2013 logo